Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 28.09.2013, 20:58
Zgadzam się. Chyba wszyscy trzeźwo myślący mają świadomośc w jakim miejscu jest Wisła i jaką mamy kadre. Dlatego tymbardziej powinniśmy się cieszyc i szanowac każde zdobycze punktowe czy jakiekolwiek pozytywy w grze. W porównaniu z poprzednimi latami widac wyraźny porgres,dlatego zamiast wiecznego krytykanctwa radze sobie dac na wstrzymanie z negatywnymi opiniamii. Franek Smuda udowodnił,że robi dobrą robote,przyjdą i gorsze i lepsze momenty,mamy to co mamy dlatego dajmy mu spokojnie pracowac i budowac tą drużyne a nie tylko narzekac. Bo niektórym sprawia radośc jak napiszą "a nie mówiłem,że Brożek jest jednak h*jowy?" albo "a nie mówiłem że Smuda jest do dupy?".Teraz nasza drużyna i trener tym bardziej potrzebują naszego wspacia i dobrego słowa,a my kibice powinniśmy się cieszyc chociażby z tego powodu,że coś idzie ku lepszemu,że jest większe zaangażowanie itp. Krytyka krytyką,ale miejcie we względzie miejsce w jakim jesteśmy. Bo nie jestesmy Barceloną ani nie mamy silnej i wyrównanej kadry.
Odpowiedz cytując