Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 28.09.2013, 20:52
Witam moim skromnym zdaniem kilka meczów zawala nam lub co najmniej nie wiele a właściwie nic nie wnosi Nalepa, chłopak kompletnie nie pasuje i nie radzi sobie w Wiśle i raczej nigdy się to już nie zmieni bo widać że nie ma talentu... i ten Boguski słabo lub jeszcze słabiej... Dziękuję za wypowiedź
Odpowiedz cytując