Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 28.09.2013, 20:40
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Gdzie cieszyłem się z tego, ze Brożek zmarnował 2 setki?
Czytaj ze zrozumieniem, albo wytrzezwiej!

Napisalem, ze miales prawo napisac nawet ze cieszysz sie ze zmarnowal dwie sety. A nie ze napisales, bo uwazam, ze kazdy ma prawo napisac swoje zdanie. Dariook tez mial prawo napisac to co napisal, bo odniosl takie wrazenie po Twoim poscie.

Zreszta podejrzewam, ze wielu tutaj odnioslo podobne wrazenie.

Czy jest jakas mozliwosc ingerencji u innych modow odnosnie zachowani FraMata i bana dla Dariooka?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.09.2013 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując