FraMat napisał(a):

|
Gdzie cieszyłem się z tego, ze Brożek zmarnował 2 setki?
|
Czytaj ze zrozumieniem, albo wytrzezwiej!
Napisalem, ze miales prawo napisac nawet ze cieszysz sie ze zmarnowal dwie sety. A nie ze napisales, bo uwazam, ze kazdy ma prawo napisac swoje zdanie. Dariook tez mial prawo napisac to co napisal, bo odniosl takie wrazenie po Twoim poscie.
Zreszta podejrzewam, ze wielu tutaj odnioslo podobne wrazenie.
Czy jest jakas mozliwosc ingerencji u innych modow odnosnie zachowani FraMata i bana dla Dariooka?