Temat
:
[10 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 28 września, godzina 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline
#
152
28.09.2013, 20:39
FraMat
napisał(a):
Wychodze dziś z tego forum.
Wrócę spokojnie jutro.
Wtedy gdy swięte dziewice urazone tym, ze ktoś im napisał, że Wisła grała dramatycznie słabo wyśpią się i uspokoją
Krzyz na droge.
I nie piesz sie z powrotem
Yossarian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yossarian
Znajdź inne posty napisane przez Yossarian