Yggdrasil napisał(a):

|
A jak za tydzień wygrają z Legią to odwołasz to wszystko i napiszesz że Smuda jest zajebisty, a piłkarze to kozaki, czy konsekwentnie bedziesz napier..alał ?
|
Widzisz, w przeciwieństwie do niektórych jak widzę, ze grają słabo - piszę, ze grają słabo.
Jak zagrają dobrze, napiszę, ze grali dobrze.
Ja nie mam z tym problemu jak wiekszość na tym forum, dla których krytyka jest równoznaczna z brakiem kibicowania albo zdradą
Wychodze dziś z tego forum.
Wrócę spokojnie jutro.
Wtedy gdy swięte dziewice urazone tym, ze ktoś im napisał, że Wisła grała dramatycznie słabo wyśpią się i uspokoją
