Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 28.09.2013, 20:38
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
A jak za tydzień wygrają z Legią to odwołasz to wszystko i napiszesz że Smuda jest zajebisty, a piłkarze to kozaki, czy konsekwentnie bedziesz napier..alał ?
Widzisz, w przeciwieństwie do niektórych jak widzę, ze grają słabo - piszę, ze grają słabo.
Jak zagrają dobrze, napiszę, ze grali dobrze.

Ja nie mam z tym problemu jak wiekszość na tym forum, dla których krytyka jest równoznaczna z brakiem kibicowania albo zdradą


Wychodze dziś z tego forum.
Wrócę spokojnie jutro.
Wtedy gdy swięte dziewice urazone tym, ze ktoś im napisał, że Wisła grała dramatycznie słabo wyśpią się i uspokoją
Ostatnio edytowane przez FraMat : 28.09.2013 o godz. 20:40.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując