domin_czyzyny napisał(a):

|
Mial prawo napisac nawet, ze cieszy sie ze Brozek nie strzeli 2 setek. Ale powinien przyjac takze z godnoscia odpowiedz ludzi, ktorych taka wypowiedz by wkorwila. I tyle. Bany to oznaka slabosci i wlasnie cenzury!
|
Gdzie cieszyłem się z tego, ze Brożek zmarnował 2 setki?