Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.09.2013, 20:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To naucz się czytac ze zrozumieniem. Albo wytrzeźwiej
wlasnie taka wypowiedz powinna powinna byc podstawa do bana. Oskarzenie kogos o to, ze jest pijanym.
Zreszta, jesli 10 osob Ci cos mowi, to znaczy ze tak to odebrali. Wiele osob Twoja wypowiedz uznalo za skandal.

Pan Moderato, ktory wszyna awanture, a pozniej rozdaje bany za to bany...
Odpowiedz cytując