Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 28.09.2013, 20:33
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Szukanie zwady i sranie we własne gniazdo odnosi się do relacji z innymi forumowiczami, nie do zasłużonej krytyki (lecz na pewno nie w ten sposób).

Białoruś moi drodzy, to robicie WY. Skrytykuj admina, wyraź inną opinię, wytknij błędy- ban. Whose the Łukaszenka?
To naucz się czytać ze zrozumieniem. Dariook dostał bana, bo się zagalopował i zaklasyfikował mnie do kauflandu.
Nie krytykował.
Nie wyrażał innej opinii.
Nie wytykał błędów.

Bezczelnie i po chamsku okreslił moderatora jako kogoś z drugiejs strony Błoń
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując