ABGwislakABG napisał(a):

Dokładnie. Szukanie zwady i sranie we własne gniazdo odnosi się do relacji z innymi forumowiczami, nie do zasłużonej krytyki (lecz na pewno nie w ten sposób).
Białoruś moi drodzy, to robicie WY. Skrytykuj admina, wyraź inną opinię, wytknij błędy- ban. Whose the Łukaszenka?
|
To naucz się czytać ze zrozumieniem. Dariook dostał bana, bo się zagalopował i zaklasyfikował mnie do kauflandu.
Nie krytykował.
Nie wyrażał innej opinii.
Nie wytykał błędów.
Bezczelnie i po chamsku okreslił moderatora jako kogoś z drugiejs strony Błoń