Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 28.09.2013, 20:32
Przypomnijmy sobie kogo my mamy w składzie i co na temat tych ludzi moglibyśmy powiedzieć z perspektywy dawnych analiz Markusa, gdzie umieszczał hasła w stylu "ociera się o wymagania ligi mistrzów", "aktualnie nie spełnia wymagań ligi mistrzów" itp.
Mamy całą grupę ludzi z dawnej młodej ekstraklasy, która w warunkach lepszej sytuacji finansowej NIGDY nie dostałaby szansy, bo po prostu byli za słabi. Ta cała grupa
Miśkiewicz
Burliga
Chrapek
Nalepa
Kamiński
Stolarski
+ ci wszyscy nieobecni typu Czekaj, Uryga NIGDY nie dostaliby szansy i nie graliby w mocnej finansowo Wiśle. Żaden z nich nie prezentował takiego poziomu, aby w naturalny sposób wejść do pełnej piłki seniorskiej i stanowić wzmocnienie. Grają tylko dlatego, że trzeba było lepić luki
Dalej..mamy zniszczonych przez wieloletnie kontuzje
Boguskiego
Gargułe
Wielokrotnie obrażanych przez lata jako "drewna" oraz "wynalazki Kapki, Maskaanta czy Bednarza"
Bunoze
Chaveza
Wracających z nieudanych przygód zagranicznych, gdzie osiagneli mało, lub ponieśli spektakularne klęski
Głowackiego
Brożka
Małeckiego
A to wszystko uzupełnione przez transfery bezgotówkowe, nieco na szybko
Sarkiego
Donalda
Stjepy
Burdenskiego (z nim jest juz zupełnie inna historia)
Kto z nich "ociera się lub spełnia wymagania walki o Lige Mistrzów" ? Ci ludzie naprawdę grają jak na to kim są i co mogą dać, bardzo dobrze. Każdy gol, każdy 1 punkt to sukces. Jak Cupiał w zimie da pieniądze na transfery ludzi na poziomie Uche, Meliksona, Żurawia czy Marcelo, to będzie można biadolić. Na teraz proszę uszanujmy to co mamy
Odpowiedz cytując