domin_czyzyny napisał(a):

|
Czy Ty nie rozumiesz, ze tutaj nie chodzi o zwykła krytyke. Kazdy jest w...ny, ze Brozek nie trafil. Mozna mu zarzucic ze TYM RAZEM ZNOW NAM MECZU SAM NIE WYGRAŁ (swoimi bramami i asystami). Ale tutaj w wypowiedzi FraMata byl wyczywalny, "A NIE MOWILEM, ZE TAK BEDZIE".
|
To naucz się czytac ze zrozumieniem. Albo wytrzeźwiej