Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.09.2013, 20:29
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
domin_czyzyny- z twojej wypowiedzi wynika, że nie miał prawa tego napisać, tak ?

Jeżeli tak to jesteś za cenzurowaniem
Mial prawo napisac nawet, ze cieszy sie ze Brozek nie strzeli 2 setek. Ale powinien przyjac takze z godnoscia odpowiedz ludzi, ktorych taka wypowiedz by wkorwila. I tyle. Bany to oznaka slabosci i wlasnie cenzury!

Sprawa Darioka powinna byc poruszona.
Odpowiedz cytując