Mial prawo napisac nawet, ze cieszy sie ze Brozek nie strzeli 2 setek. Ale powinien przyjac takze z godnoscia odpowiedz ludzi, ktorych taka wypowiedz by wkorwila. I tyle. Bany to oznaka slabosci i wlasnie cenzury!
Sprawa Darioka powinna byc poruszona.