Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 28.09.2013, 20:24
domin_czyzyny- z twojej wypowiedzi wynika, że FraMat nie miał prawa tego napisać, tak ?

Jeżeli tak to jesteś za wprowadzeniem cenzury
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 20:28.
Odpowiedz cytując