|
Ale kto neguje, że gramy źle? Gramy źle, momentami fatalnie (drugie połowy dziś i w derbach, Szczecin)
Mimo tego punktujemy nadspodziewanie dobrze po letnich roszadach, z 12-13 zawodnikami nadającymi się do gry. Łomot jeszcze dostaniemy, ale drużyna powoli wychodzi na prostą, i to znacznie szybciej niż się ktokolwiek spodziewał. Nie wiem czego niektórzy tutaj oczekiwali. Tyle w temacie.
|