|
Ten mecz był fatalny w 2 połowie w wykonaniu Wisły. Fakt.
Ewidentnie odżyli ci którzy uważają że ta Wisła a zwłaszcza trener to dno i wodorosty.
Niech mają swoje 5 minut i oby tylko tyle.
Oby po meczu z Legią znów zamilkli.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|