Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.09.2013, 20:19
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Czyli co Pawła Brożka nie wolno skrytykować po meczu za niewykorzystane stuprocentowe sytuacje bo od razu jest się wysyłanym na drugą stronę Błoń ?

Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ?

Następny który nie wie do czego służy forum ...

A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
Czy Ty nie rozumiesz, ze tutaj nie chodzi o zwykła krytyke. Kazdy jest w...ny, ze Brozek nie trafil. Mozna mu zarzucic ze TYM RAZEM ZNOW NAM MECZU SAM NIE WYGRAŁ (swoimi bramami i asystami). Ale tutaj w wypowiedzi FraMata byl wyczywalny, "A NIE MOWILEM, ZE TAK BEDZIE".

Pan Moderator zapomnial, ze bez Brozka jestesmy w czarnej dupie. Pan Moderator pokazal swoja wladze, zadowolony?
Odpowiedz cytując