Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 28.09.2013, 20:19
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Panowie, spokojnie, wszyscy jesteśmy mocno wku......i po tym nieudanym meczu. FraMat wypunktował co było słabe lub beznadziejne w naszej grze i ma rację bo tak ta kopanina wygladała. I nie ma to nic z kibicowaniem bo wszyscy chcieliśmy aby wygrali.
Święte słowa, powinny zakończyć tą dyskusję.
Odpowiedz cytując