|
Nie wiem, co pan moderator chce udowodnić, banując Dariooka. Post o Brożku bardzo smutny. Pewnie, że można krytykować, można nawet jechać jak z kupą gnoju. Ale nie należy tego czynić w taki sposób, żeby pozostawić margines pozwalający na wyciągnięcie wniosków, iż autora wypowiedzi cieszy fakt, że Pawłowi się nie udało (bo wyszło na moje).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|