|
Rozumiem więc, że nie będziemy negatywnie wypowiadali sie o grze Wisły kiedy ta gra po prostu źle?
Aha.... ma byc tak jak w nc+ że cokolwiek się dzieje to Stefanović na najwiekszego plusa meczu?
No więc miejscie: "Brożek był dzisiaj najlepszy na boisku - dochodził do sytuacji". Teraz już nie jestem z kauflandu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|