Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 28.09.2013, 20:14
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
OT- Moder, takie rzeczy nie przystoją na piastowaną funkcję. Jeżeli zamierzasz dalej szukać zwady i srać we własne gniazdo lepiej zostaw to innemu człowiekowi, bardziej ogarniętemu.
To co jednak wprowadzamy cenzurę ?

Ktoś kto ocenia piłkarzy po meczu i wyraża swoją własną opinię do której ma prawo jest oskarżany "o szukanie zwady i sranie we własne gniazdo" teraz już pojechałeś po bandzie ...

Niedługo będziemy tu mieć druga Białoruś ...

Nikt nie będzie mógł powiedzieć złego słowa o drużynie Smudy bo takie wypowiedzi będą kasowane
Odpowiedz cytując