FraMat napisał(a):

Znaleźli się wielcy obrońcy piłkarzyków i trenera, ktorzy po prostu niczego nie pokazują. Powiedziec wam prawde to o słabości Wisły to jak dziecku zabrać zabawki w piaskownicy. Placz i wyzwiska.
|
P......enie. Dobre wyniki Wisły w tym składzie (Brożek), a przede wszystkim z tym trenerem, nie pasują ci do z góry założonej teorii, stąd szukasz dziury w całym. Ewidentnie nie radzisz sobie z obecna sytuacją i faktem, że ludzie którzy wyprowadzają klub na prostą nie mówią po angielsku. Nawet biorąc poprawkę na to, że mamy szczęście i nie zasłużyliśmy na wszystkie zdobyte punkty, to i tak udaje nam się grac lepiej i robić lepsze wyniki niż większość przewidywała przed sezonem. Zaakceptuj ten fakt i przestań wkurzać ludzi, dla których liczy się tylko dobro Wisły, a nie to, która filozofia prowadzenia klubu obecnie wygrywa.