hubert.fan napisał(a):

Czyli co Pawła Brożka nie wolno skrytykować po meczu za niewykorzystane sytuacje bo od razu jest się wysyłanym na drugą stronę Błoń ?
Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ?
Następny który nie wie do czego służy forum ...
A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
|
Nie chodzi o to, że nie można krytykować, każdy ma świadomość, że Brożek spartolił te 2 setki itd. i zagraliśmy słabo w Chorzowie, ale... niektórzy tutaj, aż nad zbyt mocno negatywnie wypowiadają się o grze Wisły nie biorąc poprawki na skład Wisły i to ludzi irytuje. Wypowiedzi są niewspółmierne do umiejętności/możliwości tego zespołu.