Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.09.2013, 20:13
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Czyli co Pawła Brożka nie wolno skrytykować po meczu za niewykorzystane sytuacje bo od razu jest się wysyłanym na drugą stronę Błoń ?

Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ?

Następny który nie wie do czego służy forum ...

A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
Nie chodzi o to, że nie można krytykować, każdy ma świadomość, że Brożek spartolił te 2 setki itd. i zagraliśmy słabo w Chorzowie, ale... niektórzy tutaj, aż nad zbyt mocno negatywnie wypowiadają się o grze Wisły nie biorąc poprawki na skład Wisły i to ludzi irytuje. Wypowiedzi są niewspółmierne do umiejętności/możliwości tego zespołu.
Odpowiedz cytując