Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 28.09.2013, 20:10
Ostatnich 10 spotkań obu drużyn- 4 wygrane śmieRdzieli, 2 remisy, 4 wygrane Wisły. Patrząc nawet na ost. 20 spotkań i tak bilans wyrównany. Z przebiegu meczu znów powinniśmy prze*jebać. Jest remis. Lepszy gołąb w garści, niż wróbel na dachu. Na ten moment patrząc na składy, ławkę, kontuzje, wyniki poprzednich trenerów etc. ten punkt TRZEBA przyjąć z szacunkiem.


OT- Moder, takie rzeczy nie przystoją na piastowaną funkcję. Jeżeli zamierzasz dalej szukać zwady i srać we własne gniazdo lepiej zostaw to innemu człowiekowi, bardziej ogarniętemu.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując