Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 28.09.2013, 20:06
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Zamiesciles post, ktory mial jasno okreslony wydzwiek, ktory byl negatywny wobec Pawla Brozka.
Czyli co Pawła Brożka nie wolno skrytykować po meczu za niewykorzystane stuprocentowe sytuacje bo od razu jest się wysyłanym na drugą stronę Błoń ?

Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ?

Następny który nie wie do czego służy forum ...

A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując