domin_czyzyny napisał(a):

|
Zamiesciles post, ktory mial jasno okreslony wydzwiek, ktory byl negatywny wobec Pawla Brozka.
|
Czyli co Pawła Brożka nie wolno skrytykować po meczu za niewykorzystane stuprocentowe sytuacje bo od razu jest się wysyłanym na drugą stronę Błoń ?
Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ?
Następny który nie wie do czego służy forum ...
A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?