FraMat napisał(a):

|
Jeszcze raz się tak odezwiesz, albo nie odwołasz, a wylatujesz.
|
Zluzuj troche z tymi grozbami. Naprawde Twoje posty nie raz daja wiele do myslenia Kibicom Wisły do Twoich intencji. Zamiesciles post, ktory mial jasno okreslony wydzwiek, ktory byl negatywny wobec Pawla Brozka. A jest to gracz, bez ktorego bylibysmy nizej niz sasiadka....
Naprawde czasem zastanawiam sie nad Twoim celem bycia tutaj moderatorem, jak ktos kto ma taki stosunek do Wisly, naszych pilkarzy i kibicow ma tutaj taka funkcje.
Zostaw Dariooka w spokoju! Ma wiecej Wisly w sercu niz nie jeden z tutejszych forumowiczow.