Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 28.09.2013, 20:01
FraMat, pamiętasz poprzedni sezon? Czy dalej jesteś w 2006 z kolorowym awatarem?

Remisujemy mecz po dwóch kontuzjach, dwóch zmarnowanych setkach i przypadkowej bramce z wolnego i to oznacza, że jesteśmy dramatycznie słabi? Po dziesięciu kolejkach 4-6-0 w kontekście nastrojow z końca czerwca to jest dramat?

Trochę pokory.
Odpowiedz cytując