Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 28.09.2013, 20:00
Z całym szacunkiem FraMat,ale pamiętam jak broniłeś Maskaanta pod koniec kadencji chociaż graliśmy za niego jeszcze większą kaszane niż teraz,dostawaliśmy notorycznie z Podbeskidziem,a skład mieliśmy o wiele silniejszy. Przed sezonem KAŻDY skazywał nas na walke o utrzymanie,a jednak Smuda zrobił coś czego nie potrafili zrobic jego poprzednicy.Jesteśmy wiceliderem oraz jedyną niepokananą drużyną w lidze. Nasza gra nie jest świetna,ale zobacz jakich mamy wykonawców,w ostatnich latach to byli piłkarscy paralitycy,dlatego to co teraz grają jest prawdziwym cudem. Momentami gramy naprawdę dobrze,momentami gramy kaszane. Trzeba pracowac nad tym żeby było coraz lepiej,więc daj czas trenerowi Smudzie,żeby poczynił odpowiednie wzmocnienia i zbudował ten zespół.
Odpowiedz cytując