Yossarian napisał(a):

Dramatycznie slaby to ty jestes.
Dziwne ,ze zawsze zaczynasz klapac dziobem jak Wisla zagra troche slabiej.Po meczu z amica jakos nie raczyles nas swoimi madrosciami na temat jej slabosci a teraz p.r.z.y.p.i.e.r.d.a.l.a.s.z sie do wszystkiego.Przyjemnosc Ci to sprawia ?
Wez se poszukaj w internecie strony dynama moskwa i tam bedziesz mogl sie pospuszczac sie nad biezaca tworczoscia twojego idola.Tutaj nikt nie bedzie tesknil za .......ami ,ktore wypisujesz.
I jescze porzadnych ludzi banami straszy.
Smy sie moderatorow doczekali :(
|
Co innego jego prywatna opinia, do której ma prawo i w tym przypadku nie ma prawa używać bana. Ale co innego, jak - sam, to nazwałeś - twórczość zaczyna przypominać pieprz....e Jego idola. wtedy podpisuje się rękami i nogami.