Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 28.09.2013, 19:58
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Dramatycznie slaby to ty jestes.
Dziwne ,ze zawsze zaczynasz klapac dziobem jak Wisla zagra troche slabiej.Po meczu z amica jakos nie raczyles nas swoimi madrosciami na temat jej slabosci a teraz p.r.z.y.p.i.e.r.d.a.l.a.s.z sie do wszystkiego.Przyjemnosc Ci to sprawia ?
Wez se poszukaj w internecie strony dynama moskwa i tam bedziesz mogl sie pospuszczac sie nad biezaca tworczoscia twojego idola.Tutaj nikt nie bedzie tesknil za .......ami ,ktore wypisujesz.
I jescze porzadnych ludzi banami straszy.
Smy sie moderatorow doczekali :(
Co innego jego prywatna opinia, do której ma prawo i w tym przypadku nie ma prawa używać bana. Ale co innego, jak - sam, to nazwałeś - twórczość zaczyna przypominać pieprz....e Jego idola. wtedy podpisuje się rękami i nogami.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując