|
Widzisz FraMat - Wisła przy braku Chrapka i po zejściu Macedończyka miała w środku JEDNĄ WIELKĄ PIER*OLNĄ DZIURĘ. 1 połowa naprawdę wyglądała całkiem nieźle. Chavez to nie Jovanović, Guerrier poza bramką z Piastem mnie nie przekonuje. Kadra jest wąska i brak KAŻDEGO PIŁKARZA Z JEDENASTKI (dziś brakowało 2, po przerwie 3) odbija się boleśnie na jakości gry.
Wyniki ponad stan? Kontrowersyjnie.
|