FraMat napisał(a):

|
A potem może napisz, w którym miejscu, źle oceniłem dzisiejszą postawę Brozka.
|
Paweł zmarnował świetne sytuacje, ale do jego gry przyczepić się nie mogę - dużo bardziej na krytykę zasłużył dzisiaj Miśkiewicz, Guerrier, Nalepa i przede wszystkim Garguła (od kilku meczów odpierdala po prostu żenadę).