Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 28.09.2013, 19:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A potem może napisz, w którym miejscu, źle oceniłem dzisiejszą postawę Brozka.
Paweł zmarnował świetne sytuacje, ale do jego gry przyczepić się nie mogę - dużo bardziej na krytykę zasłużył dzisiaj Miśkiewicz, Guerrier, Nalepa i przede wszystkim Garguła (od kilku meczów odpierdala po prostu żenadę).
Odpowiedz cytując