Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 28.09.2013, 19:41
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Dobrze napisał, czasem czytając twoje posty można odnieść wrażenie, że kibicujesz nie tej drużynie co trzeba.
Co ma kibicowanie do oceny zawodnika po meczu ?

Po każdym zakończonym meczu przychodzi czas na oceny dla piłkarzy, po to służy chyba ten temat czy się mylę ?
Odpowiedz cytując