Valandil napisał(a):

|
Dobrze napisał, czasem czytając twoje posty można odnieść wrażenie, że kibicujesz nie tej drużynie co trzeba.
|
Co ma kibicowanie do oceny zawodnika po meczu ?
Po każdym zakończonym meczu przychodzi czas na oceny dla piłkarzy, po to służy chyba ten temat czy się mylę ?