Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 28.09.2013, 19:36
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Dobrze napisał, czasem czytając twoje posty można odnieść wrażenie, że kibicujesz nie tej drużynie co trzeba.
To znaczy, ktorej?
Pokaż mi jaka moja wypowiedź upoważnia Cię do wypowiadania takich głupot. Konkretny cytat proszę.
Masz mniej lat niż ja kibicuję Wiśle.
Na forum jesteś od dwóch miesięcy.
Lepiej idź odrób lekcje

A potem może napisz, w którym miejscu, źle oceniłem dzisiejszą postawę Brozka.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując