Valandil napisał(a):

|
Dobrze napisał, czasem czytając twoje posty można odnieść wrażenie, że kibicujesz nie tej drużynie co trzeba.
|
To znaczy, ktorej?
Pokaż mi jaka moja wypowiedź upoważnia Cię do wypowiadania takich głupot. Konkretny cytat proszę.
Masz mniej lat niż ja kibicuję Wiśle.
Na forum jesteś od dwóch miesięcy.
Lepiej idź odrób lekcje
A potem może napisz, w którym miejscu, źle oceniłem dzisiejszą postawę Brozka.