Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 28.09.2013, 19:27
Ten mecz to kubeł zimnej wody na rozgrzane głowy. To kolejny kompromitujący mecz Wisły na wyjeździe. Obrona Częstochowy przeciwko rezerwie Ruchu, w której grały jakieś dzieci. Aż przykro się robiło patrząc jak rozpaczliwie bronimy się w drugiej połowie, praktycznie kilka razy wychodząc z kontratakiem za całe 45 min. Gdzie ta walka aby wygrać mecz, którą zapowiadał Smuda ? Jesteśmy chyba najbardziej zesranym zespołem na wyjazdach w lidze.
Tak naprawdę to cuda czyni niestety Wdowczyk, wyciągnął Pogoń z prawie I ligowego niebytu i chłopaki grają tak aż chce się oglądać. W dodatku nie są zesrani na wyjazdach, dzisaj wygrali już 4 mecz poza domem. Odwrotnie jak u nas.
Powód: doipisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 28.09.2013 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując