Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 28.09.2013, 19:27
Z gówna bata nie ukręcisz. Skład mamy jaki mamy,zobaczcie na naszą ławkę i powiedzcie,kto miałby niby zagrac za tego Nalepe. Naprawdę,alternatyw żadnych nie ma,więc cieszmy się tym co jest. Mamy trenera i kilku piłkarzy co ciągną ten wózek,dlatego jest drugie miejsce. Reszta kopaczy na poziomie drugiej ligi. Niestety cały sezon się tak nie da,dlatego byle do zimy..
Odpowiedz cytując