Wyświetl pojedynczy post
Wsciekly Pies
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 28.09.2013, 19:21
Jak dla mnie to wszystko jest bardzo dobrze jak na nasza kadrę wielu niewiadomych, miejsce i wynik grubo ponad normę, martwi mnie tylko to że grają u nas tacy parodyści jak Donald, zamiast Fryca albo innego Polaka.

Nasza kadra nawet nie ma mocnej solidnej jedenastki, a jak jeszcze parę ogniw wypadło i gramy sześcioma obrońcami bez napastnika to co więcej wymagać.

Denerwuje mnie Smuda że nie wpuszcza na końcówki tego Kamińskiego albo innego napastnika z rezerw, widać że chłopak wchodzi jak już baaaaaaaaaaaaardzo musi ktoś wejść i w ogóle się nie odnajduje, tak to przynajmniej by nabrał ogłady.
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
Odpowiedz cytując