|
Ja wiem ,że gramy ponad stan , że mieliśmy się bronić przed spadkiem , że Smuda nie ma w kim wybierać , ale jak już jestesmy viceliderem , to mozna już chyba czegoś więcej wymagać od tej druzyny . Jestem w....iony , bo ten mecz można bylo spokojnie wygrać,Ruch byl slabiutki ,prowadziliśmy 1-0 i podobnie jak w derbach przestalismy grac po przerwie.Naprawde wystarczylo troche pobiegac i powalczyc a Ruch nei bylby w stanie nic zrobic. Znów bez przyczyny i pwoodu oddalismy pole i dostalismy gola po bezsensownym faulu Nalepy.
Co do piłkarzy to Nalepa to jest poziom Termalici. Guerrier prezentuje jakiś radosny futbol ,kopie tą pilke bez ladu i skladu , jak trzeba dokladnei podac to kopie 30 metrów w bok ,widać ,ze uczył sie grac w pilke na Haiti..
|