Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 28.09.2013, 19:13
Znakomity wynik. Zremisowaliśmy mecz, który powinnismy przegrać. Zachowujemy status niepokonanej drużyny.

Koszmarna, bezładna kopanina. Kwintesencja polskiej piłki ligowej. Dzida i di przodu. Obustronnie.

Wystawienie Nalepy. Głupota czy sabotaż ?
W poprzednim meczu najsłabsze 45 minut defensywnego pomocnika w Wiśle od kiedy pamiętam, zdjęty po 45 minutach. Stolarski się nabawił kontuzji czy co ?

Mam nadzieje, że Miśkiewicz i Burliga wyczerpali chwilowo limit baboli.

Jedyny zawodnik do pochwalenia to Małecki. Ale nie za gre a za stumetrowe przebieżki.
No i Głowacki.

Lista naszych zawodników rezerwowych pokazana przed meczem


Jagoda komentator.
Odpowiedz cytując