Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 28.09.2013, 19:05
Na szybko remis w pełni zasłużony.

Poprawić drugie połowy na wyjeździe i będzie dobrze.

Ale też trzeba docenić w zeszłym sezonie liczyliśmy na dobre mecze a teraz już bijemy się o mistrza

Odpowiedz cytując