Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 28.09.2013, 19:04
jest dobrze bedzie jeszcze lepiej wszystkim malkontentom przypominam co bylo mowione przed sezonem o naszych mozliwosciach. Zobaczycie ze te wszystkie remisy i tak zaprocentuja na koniec
Odpowiedz cytując