Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 28.09.2013, 19:03
Cóż, nikt nie mógł przypuszczać, że Burliga znokautuje Ostoję i będzie, jak było. Nie ma co rozpaczać, jak na stan naszej kadry radzimy sobie całkiem nieźle.

Oglądając ten mecz, czułem się jakbym siedział w jakiejś obskurnej knajpie i wcinał miejscowy "specjał". Obok mnie siedziało sobie dwóch miejscowych menelików i ciągle patrzyli na mnie jak na kosmitę, docinając, że nie jestem stąd itp. Na koniec dodali, że kelnerka i tak napluła mi do żarcia, a ono w ogóle jest beznadziejne i niewarte ani złotówki. Komentatorzy naprawdę stanęli na głowach, żeby zepsuć każdemu kibicowi Wisły ten mecz. Ten tragiczny Bunoza i bezwartościowa reszta drużyny, o matko!

Aha, sędziowanie to też jakiś kosmos. W sytuacjach stykowych sędzia raz gwizdał, raz nie gwizdał - tak wedle swojego widzimisię. O kontrowersjach jeszcze się nie wypowiadam.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując