|
Po ostatnich wynikach mam lekki niedosyt, ale biorąc pod uwagę naszą kadrę to z 1pkt. jestem zadowolony. Najważniejsze to znaleźć się w pierwszej ósemce. Popatrzcie jak wąską mamy kadrę: nie ma Jovanovicia - jakbyśmy grali bez dobrego OŚ, schodzi Stjepa - gramy bez DP, schodzi Brożek - gramy bez Napastnika, w środku również brakło Chrapka. Po takich przetasowaniach trzeba być zadowolonym z wyniku.
|