Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 28.09.2013, 18:58
Po ostatnich wynikach mam lekki niedosyt, ale biorąc pod uwagę naszą kadrę to z 1pkt. jestem zadowolony. Najważniejsze to znaleźć się w pierwszej ósemce. Popatrzcie jak wąską mamy kadrę: nie ma Jovanovicia - jakbyśmy grali bez dobrego OŚ, schodzi Stjepa - gramy bez DP, schodzi Brożek - gramy bez Napastnika, w środku również brakło Chrapka. Po takich przetasowaniach trzeba być zadowolonym z wyniku.
Odpowiedz cytując