Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 28.09.2013, 18:57
nalepa to sabotażysta nie wiem dlaczego Smuda na niego stawia... jest Stolarski przecież aż zęby bolały jak się Wisłę oglądało gdyby Brozio coś ustrzelił no nic legia nam odskoczy Górnik pewnie przegoni ale oby tak dalej wierzę w tą Wisłę!
Odpowiedz cytując