Temat
:
[10 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 28 września, godzina 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy
Offline
#
86
28.09.2013, 18:57
nalepa to sabotażysta nie wiem dlaczego Smuda na niego stawia... jest Stolarski przecież aż zęby bolały jak się Wisłę oglądało gdyby Brozio coś ustrzelił no nic legia nam odskoczy Górnik pewnie przegoni ale oby tak dalej wierzę w tą Wisłę!
Korbit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Korbit
Znajdź inne posty napisane przez Korbit