Gracz meczu

Oczywiście Nalepa. Jedno co można rzec, to jako, ze rusza się jak muł : samo dno i 4 metry mułu.
"Zrobił" bramke dla Ruchu i karnego (ślepy sędzia nie odgwizdał) w 89 minucie. Do tego cała gama świetnych, celnych podań do piłkarzy "niebieskich".