Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 28.09.2013, 18:57
Gracz meczu Oczywiście Nalepa. Jedno co można rzec, to jako, ze rusza się jak muł : samo dno i 4 metry mułu.
"Zrobił" bramke dla Ruchu i karnego (ślepy sędzia nie odgwizdał) w 89 minucie. Do tego cała gama świetnych, celnych podań do piłkarzy "niebieskich".
Odpowiedz cytując