Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 28.09.2013, 18:56
aNouc napisał(a):Wyświetl post
remis bedzie sukcesem, Ruch nie lezy Wisle, nawet jak grali o utrzymanie a Wisla kosila rywali i zdobywala MP to potrafili napsuc krwi, oczywiscie mowa o Ruchu grajacy u siebie

oczywiscie remis biore z pocalowaniem reki. grajki Wisly i tak robote ponad norme, mialo byc teraz 12 miejsce, a jest 2.


I gra. Dziękuje

PS: Oby nic powaznego z Brozkiem i Stjepanovicem.
Odpowiedz cytując