Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 28.09.2013, 18:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
jak Cie to nie cieszy to czemu piszesz to w stylu jakby Cie to cieszyło ?

p.s. Brożek w jednym meczu zgrał więcej piłek z góry niż Genkow przez cały sezon. Jedyne w czym Cwetan go bije to w wywracaniu się po dostaniu piłki. Paweł tak nie potrafi....
Szprotson nie przesadzaj z tym Genkowem, bo nie raz i nie dwa wygrywał nam mecze. Podobnie z resztą, jak Brożek. Są dokładnie na tym samym poziomie z tą różnicą, że Genkowowi ktoś kiedyś powiedział w nieparlamentarny sposób "spier....j".

A wracając do meczu, to grają mega piach. Ale to już standard drużyn prowadzonych przez Smudę. Jadą przez jakiś czas na hiperaktywności i hiperzaangażowaniu, a potem siadamy...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując