szprotson napisał(a):

jak Cie to nie cieszy to czemu piszesz to w stylu jakby Cie to cieszyło ?
p.s. Brożek w jednym meczu zgrał więcej piłek z góry niż Genkow przez cały sezon. Jedyne w czym Cwetan go bije to w wywracaniu się po dostaniu piłki. Paweł tak nie potrafi....
|
Szprotson nie przesadzaj z tym Genkowem, bo nie raz i nie dwa wygrywał nam mecze. Podobnie z resztą, jak Brożek. Są dokładnie na tym samym poziomie z tą różnicą, że Genkowowi ktoś kiedyś powiedział w nieparlamentarny sposób "spier....j".
A wracając do meczu, to grają mega piach. Ale to już standard drużyn prowadzonych przez Smudę. Jadą przez jakiś czas na hiperaktywności i hiperzaangażowaniu, a potem siadamy...