Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 28.09.2013, 18:07
To zależy który Genkow , ten któremu się chciało grać wiosną 2011 strzelał na zawołanie, a teraz nadal strzela tyle że u siebie ..w Bułgarii.

Brożek ..też gra tylko dobrze u siebie, czyli w Polsce, najlepiej w Krakowie..taki to towar eksportowy, ale ..jest nasz, na naszą buraczaną ligę jest gwiazdą i niech tak zostanie.

PS. jeszcze ze 2 lata i będzie wraz z Głowackim kolejną ikoną naszej drużyny, więc warto to docenić że mamy takich piłkarzy, lepsze to niż Jop w obronie czy Sikorski w ataku.
Ostatnio edytowane przez milosz : 28.09.2013 o godz. 18:14.
Odpowiedz cytując