Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 28.09.2013, 17:42
Jesli Wisła dzis wygra a do tego jeszcze Legia straci punkty zagramy o lidera za tydzień z Warszawiakami. jakby tak faktycznie było można sie spowdziewac rekordu na trybunach!
Odpowiedz cytując