Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 28.09.2013, 16:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Niemniej jednak pokonał nie tak całkiem dawno napinaczy z Warszawy.
Wszystko zależy w naszej lidze od dyspozycji dnia.
To prawda, ale to było ich jedyne zwycięstwo w tym sezonie u siebie. W dodatku skład Źegii był taki pół rezerwowy, bo grali wtedy pucharach ze Steauą.
Odpowiedz cytując