FraMat napisał(a):

Niemniej jednak pokonał nie tak całkiem dawno napinaczy z Warszawy.
Wszystko zależy w naszej lidze od dyspozycji dnia.
|
To prawda, ale to było ich jedyne zwycięstwo w tym sezonie u siebie. W dodatku skład Źegii był taki pół rezerwowy, bo grali wtedy pucharach ze Steauą.