Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 28.09.2013, 16:47
marcin_częstochowa napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem czas skończyć z pipceniem, że ojej, jaki ciężki mecz to będzie - przed takimi rywalami jak Ruch.
Ruch nawet nie ma składu na ekstraklasę. :/
Niemniej jednak pokonał nie tak całkiem dawno napinaczy z Warszawy.
Wszystko zależy w naszej lidze od dyspozycji dnia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując