marcin_częstochowa napisał(a):

Moim zdaniem czas skończyć z pipceniem, że ojej, jaki ciężki mecz to będzie - przed takimi rywalami jak Ruch.
Ruch nawet nie ma składu na ekstraklasę. :/
|
Niemniej jednak pokonał nie tak całkiem dawno napinaczy z Warszawy.
Wszystko zależy w naszej lidze od dyspozycji dnia.