|
Dzisiaj się domagacie wzmocnień a jutro będziecie lamentować i psioczyć na Cupiała za krótkowzroczność wizji rozwoju Wisły. Mają obecnie kolejny plan na Wisłę więc na Boga niech chociaż raz skończą co zaczeli i wtedy będzie można miarodajnie ocenić słuszność podjętych decyzji.
Nakupujemy grajków a niech coś nie pójdzie i będzie problem. Znając życie to koszta tych zakupów i wpływy z pucharów znajdą sie w budżecie na kolejny rok, będzie dupa, wydupcą Smudę, ogłoszą dziurę, przyjdzie kolejny uzdrowiciel z planem w ręku... i tak w koło Macieju.
Niech ta druzyna będzie opanowana i powtarzalna stylem. To mozna myslec o wzmocnieniach, po uprzednim wyciagnieciu z kadry 110%. Bo obecnie, poza punktowaniem sprawa jest daleka od ideału. Bazujemy na 0 z tyłu i to przynosi punkty jednak taka zabawa nie jest zadnym gwarantem sukcesu.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|