Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
9349
28.09.2013, 14:00
KrysteQ
napisał(a):
a na stadionie będąc pierwszy raz idzie wszystko ogarnąć?
Idzie ogarnąć. Idziesz na sektor C dopingujesz obowiązkowo. Inne sektory masz troche spokoju
Bik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bik
Znajdź inne posty napisane przez Bik